logo
Google Analytics 4 (GA4)

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Výkonnostní marketing je marketing, který se dá měřit!

Vyhodnoťte data z Google Analytics 4 (GA4) a přiveďte zákazníky ke konverzi

Umíte proměnit návštěvníky vašeho webu v zákazníky? My, ano! Umíme si s návštěvníky hrát a komunikovat s nimi. Jak? Právě pomocí výkonnostního marketingu, který je navede na správnou cestu, kterou si hned měříme za pomoci analytického nástroje Google Analytics 4. Děláme marketing jinak! Řídíme se příslovím „Dvakrát měř, jednou řež“.

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, webovou analytiku a na konverze, které si pečlivě měříme. „SEO šamany“ snadno porážíme kvalitní marketingovou strategií založenou na tvrdých datech z Google Analytics 4 (GA4). Zkusíte to s námi?

Omlouváme se, ještě jsme se vám ani nepředstavili. Jsme dva nezávislí konzultanti na volné noze — Zbyněk a Alenka. Oba vlastníme prestižní mezinárodní certifikace.

Průběžně si doplňujeme vzdělání na odborných školeních, seminářích a konferencích, kterých za rok stihneme celou řadu. Možná se na některé z nich můžeme i potkat. Na některých konferencích Zbyněk dokonce i přednáší, a předává tak dále své znalosti a zkušenosti. 

Svou práci opravdu milujeme. Naší vášní je právě nástroj Google Analytics 4 (GA4). Nabízíme vám přátelskou atmosféru a příjemnou diskuzi u dobré kávy nejen v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti.

 

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing je marketing zaměřený na výkon. Zvýšíme vám výkon webu a online marketingu s nástrojem Google Analytics 4 (GA4). Umíme najít skrytý potenciál. + více

graph

Nastavení Google Analytics 4 (GA4)

Získejte relevantnější informace k vašemu webu s nástrojem Google Analytics 4 (GA4). Sledujte i jiné hodnoty než jen návštěvnost, což je nejméně vypovídající metrika. + více

Konzultace

Také milujete prostředí kavárny, pohodičku a nějaký drink či kávu k tomu? A co je lepší, než spojit dva zážitky v jednom. Můžeme se nezávazně sejít a probrat otázky, které vás zajímají. + více

Nastavení a správa PPC kampaní

Zbavte se s námi nevýkonných PPC kampaní a klíčových slov, které vám nikdy nevydělají. Rádi se na vaše PPC kampaně podíváme a zjistíme, kde jsou příležitosti k lepší výkonnosti kampaní. + více

 

Zaměřujeme se na výkon webu a na zvýšení prodejů. Počet návštěv nás nechává naprosto v klidu. Je totiž důležité vědět, zda u vás zákazníci rádi nakupují a vracejí se opakovaně. Smyslem je tedy přivést pouze kvalitní návštěvníky, kteří si zboží objednají a nebudou se jen tak znuděně „proklikávat“ webem. Pomůžeme vám totiž v naší oblíbené sportovní disciplíně – střelbě na konverze. Pojďme se o tom pobavit a namířit váš marketing na správný směr!

Při plném využití a nasazení analytického nástroje Google Analytics 4 (GA4) můžeme vyhodnotit výkonnostní data, které vypovídají bližší informace o návštěvnících vašich webových stránek. Změříme výkon webu, ověříme konverze a provedeme celkovou analýzu. Ověříme nejen výkon jednotlivých marketingových kanálů, ale dokonce vyhodnotíme, který je ten nejziskovější. Najdeme pro vás nové marketingové příležitosti. Jste zvědaví? Ozvěte se nám.

Směřujeme internetový marketing, PPC kampaně Google Ads (dříve Google AdWords), Seznam Sklik a internetovou reklamu tak, aby měla smysl a byly za ní vidět prodeje.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

 

Zaujala vás nabídka našich služeb? Zkontaktujte nás a využijte bezplatnou 30 minutovou konzultaci na Praze 5. Jedná se o nezávaznou konzultaci, na níž si můžete nezávazně vyzkoušet, jak by spolupráce s námi probíhala v praxi.

Zeptejte se nás na cokoliv o výkonnostním marketingu či o Google Analytics 4 (GA4) nebo dokonce o PPC kampaních. Konzultujte s námi vaše metriky ve webové analytice. Zvažte s námi vaše skutečné cílové skupiny. Jsou všichni, kdo chodí na vaše stránky, zákazníci, nebo jen návštěvníci? Víte, jak je efektivně oslovit? Pojďte si s námi povídat o čemkoliv z oblasti online marketingu a online podnikání.

 

Copyright 2024 © Optimalizovaný-Web.cz