logo
Google Analytics

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat na Praze 5 zdarma

O nás

Optimalizovaný-Web.cz / O nás
Bc. Zbyněk Hyrák

Bc. Zbyněk Hyrák

 

Dovolte, abych vám alespoň virtuálně podal ruku. Jsem specialista na výkonnostní marketing a Google Analytics. Mou vášní se stala práce s tímto analytickým nástrojem. Patřím dokonce mezi významné partnery společnosti Google pro Českou republiku a Slovensko, a také patřím mezi ověřené freelancery v rámci Sklik.cz ověření.

Jsem držitelem prestižních mezinárodních certifikátů:

V oblasti výkonnostního internetového marketingu a podnikání na internetu se pohybuji jako freelancer již od roku 2008. Za tu dobu jsem získal řadu zkušeností, vedl mnoho projektů a zvýšil jsem výkonnost mnoha marketingovým kampaním. Své první internetové stránky jsem vytvořil již na základní škole v roce 1999. Mnozí z nás zavzpomínají, jakou cestu mezi tím internetové stránky uběhly.

Dalo by se to přirovnat ke zrodu vývoje z maratonu na sprint. Jak rychle se dnešní komunikace mění a vyvíjejí. Já se však snažím nezůstat pozadu a spolu s novými technologiemi přináším pro své klienty i nová řešení v oblasti podnikání.

Marketingu a podnikání se věnuji naplno. Jsem autorem mnoha článků, ale i e-knížky. Jako zkušený marketingový konzultant často poskytuji i rozhovory pro odborná média.

Přednáším a školím pravidelně o novinkách v technologiích v online marketingu, o které se rád zajímám. Pravidelně se vzdělávám, jezdím na odborné konference a školení, setkávám se s ostatními odborníky v oboru nejen na volné noze.

„Mojí vášní je marketing, který se dá měřit!“ Mým cílem jsou spokojení klienti. Práce s nimi na společných projektech mi přináší radost. Spolupracuji se svými klienty dlouhodobě a aktivně se zajímám o jejich podnikání.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci nad nějakým drinkem či kávou? Ozvěte se mi.

Chci nezávaznou konzultaci se Zbyňkem
Bc. Alena Mandíková

Bc. Alena Mandíková

  

Těší mě, že vás mohu oslovit prostřednictvím nejmodernějších technologií, které svět techniky aktuálně nabízí. Často se mě ženy ptají, jaké to je pohybovat se v prostředí, ve kterém podnikají většinou muži.

Ale na tom nesejde. Každý máme před sebou cestu neustálého poznávání nového a pokud před Vámi leží spousta práce a za vámi její výsledky. Je to neocenitelný dar, který je zároveň tou nejlepší referencí a radostí.

Jsem úspěšnou absolventkou Vysokého učení technického v Brně, kde jsem si vybrala jako své zaměření obor Manažerská informatika. I když jsem získala praxi v několika zajímavých oborech, ve výkonnostním marketingu jsem se nakonec opravdu našla. Práce s analytickým nástrojem Google Analytics a výkonnostním marketingem se stala mým koníčkem a prací, která mne baví a naplňuje.

Neustále přináší zajímavé novinky a proto stejně jako můj kolega se stále zajímám o dění v tomto oboru a ráda si čtu články od svých kolegů. Účastním se významných konferencí, které přináší nové, atraktivní postupy. Patřím mezi exkluzivní partnery společnosti Google pro Českou republiku a Slovensko.

Certifikáty, které jsem získala:

  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google AdWords Qualified Individual

Je mi blízký pozitivní pohled na podnikatelskou oblast a snaha o nalezení určitého nadhledu nad daty, které jsou pak pro zákazníky velkým přínosem. Ráda sleduji, jak stačí opravdu někdy tak málo – jako vyhodnocení užitečných dat a podnikání mnoha klientů můžeme chytit za nový konec, který se stává novým začátkem.

Chcete-li se se mnou vydat na cestu úspěšného podnikání, neváhejte se na mne obrátit. Získáme spolu důležitá data a zjistíme, v čem tkví v neúspěchu tajemství úspěchu.

Chci nezávaznou konzultaci s Alenkou
 
 

Copyright 2019 © Optimalizovaný-Web.cz

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a v případě Vašeho souhlasu i k cílení reklam. Více informací