logo
Google Analytics 4

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

O nás

Optimalizovaný-Web.cz / O nás
Bc. Zbyněk Hyrák

Ing. Zbyněk Hyrák

Dovolte, abych vám alespoň virtuálně podal ruku. Jsem specialista na výkonnostní marketing a Google Analytics 4. Mou vášní se stala práce s tímto analytickým nástrojem.

Patřím dokonce mezi významné partnery společnosti Google pro Českou republiku a Slovenskoověřené freelancery v rámci Sklik.cz ověření a dokonce i mezi Shoptet Partnery.

Jsem držitelem prestižních mezinárodních certifikátů:

V oblasti výkonnostního internetového marketingu a podnikání na internetu se pohybuji jako freelancer již od roku 2008. Za tu dobu jsem získal řadu zkušeností, vedl mnoho projektů a zvýšil jsem výkonnost mnoha marketingovým kampaním.

Své první internetové stránky jsem vytvořil již na základní škole v roce 1999. Mnozí z nás zavzpomínají, jakou cestu mezi tím internetové stránky uběhly.

Dalo by se to přirovnat ke zrodu vývoje z maratonu na sprint. Jak rychle se dnešní technologie mění a vyvíjejí. Já se však snažím nezůstat pozadu a spolu s novými technologiemi přináším pro své klienty i nová netradiční řešení v oblasti podnikání a marketingu.

V roce 2008 jsem vystudoval obor „Technické lyceum“ se zaměřením na IT na Střední škole průmyslové a hotelové Uherské Hradiště.

Poté jsem v roce 2011 úspěšně dokončil bakalářské studium státní závěrečnou zkouškou v oboru „Daňové poradenství“ ve studijním programu Ekonomika a management na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Studium dvou zdánlivě „nesouvisejících světů“ IT a ekonomie se stalo pro mne úžasným „odrazovým můstkem“ v nově vznikajících a extrémně dynamických odborných specializacích, jako jsou právě výkonnostní internetový marketing a webová analytika. 

Tehdy se ještě nic podobného na žádné střední ani vysoké škole neučilo, a tak jsem si musel cestu k těmto nově vznikajícím oborům najít sám postupnými krůčky a neustálým vzděláváním, ve kterém pokračuji dodnes.

Výkonnostnímu marketingu a podnikání se věnuji naplno již od střední školy. Jsem autorem mnoha článků, ale i e-knížky, či dokonce kompletní analytické dokumentace sofistikované webové analytiky pro e-shopové řešení Eshop-Rychle.cz, které používá tisíce e-shopařů v celé České republice.

Jako zkušený marketingový konzultant často poskytuji i rozhovory pro odborná média, či jsem v nich přímo citován.

Přednáším a školím pravidelně o novinkách ve výkonnostním internetovém marketingu a webové analytice Google Analytics 4. Prezentace z konferencí si můžete prohlédnout dokonce online.

Jako řečníka mne můžete potkat na mnoha velkých konferencích, jako jsou například: Czech On-line Expo, E-commerce DayShopCampPražský BarCamp, BarCamp Brno, analyticky zaměřený MeasureCamp Czechia, popřípadě v rámci analytických workshopů v E-shop Klubu.

Pokud dáváte přednost intenzivnějším pravidelným kurzům a akademiím, tak se určitě každoročně uvidíme i na E-shop Akademii v tématicky zaměřeném bloku nazvaném Webová analytika s Google Analytics.

Pravidelně se vzdělávám, jezdím na odborné marketingové konference, jsem pravidelným účastníkem konference Marketing Festival a různých dalších školení.

Setkávám se s ostatními odborníky v oboru nejen na volné noze, ale i v rámci neformálních akcí, jako je PPC OFFLINE či analytický MeasureBowling Prague.

Od roku 2008 jsem členem Krajské hospodářské komory Zlínského kraje, kde každoročně pořádám seminář na téma „Google Analytics a Výkonnostní marketing“. Na KHK Zlínského kraje jsem také mnoho let působil jako mentor, konzultant a lektor v Asistenčním centru pro podporu podnikání žen ve Zlíně.

Seminář „Google Analytics a Výkonnostní marketing“ pořádám také na Hospodářské komoře České republiky v Praze a na Regionální hospodářské komoře v Brně, v níž jsem také členem.

Podporuji dokonce Klub podnikatelek ze Zlínska, z.s., a M.arter – vzdělávací a networkingovou platformu pro ženy na rodičovské dovolené, mentoruji a školím start-upové týmy v Akcelerátoru VŠEM, a v neposlední řadě také vedle podnikání učím na prestižní businessové Vysoké škole NEWTON University.

„Mojí vášní je marketing, který se dá měřit!“ Mým cílem jsou spokojení klienti. Práce s nimi na společných projektech mi přináší radost. Spolupracuji se svými klienty dlouhodobě a aktivně se zajímám o jejich podnikání.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci nad nějakým drinkem či kávou? Ozvěte se mi.

Chci nezávaznou konzultaci se Zbyňkem
Bc. Alena Mandíková

Bc. Alena Mandíková

 

Těší mě, že vás mohu oslovit prostřednictvím nejmodernějších technologií, které svět techniky aktuálně nabízí. Často se mě ženy ptají, jaké to je pohybovat se v prostředí, ve kterém podnikají většinou muži.

Ale na tom nesejde. Každý máme před sebou cestu neustálého poznávání nového a pokud před Vámi leží spousta práce a za vámi její výsledky. Je to neocenitelný dar, který je zároveň tou nejlepší referencí a radostí.

Jsem úspěšnou absolventkou Vysokého učení technického v Brně, kde jsem si vybrala jako své zaměření obor Manažerská informatika. I když jsem získala praxi v několika zajímavých oborech, ve výkonnostním marketingu jsem se nakonec opravdu našla. Práce s analytickým nástrojem Google Analytics 4 a výkonnostním marketingem se stala mým koníčkem a prací, která mne baví a naplňuje.

Neustále přináší zajímavé novinky a proto stejně jako můj kolega se stále zajímám o dění v tomto oboru a ráda si čtu články od svých kolegů. Účastním se významných konferencí, které přináší nové, atraktivní postupy. Patřím mezi exkluzivní partnery společnosti Google pro Českou republiku a Slovensko.

Certifikáty, které jsem získala:

  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google AdWords Qualified Individual

Je mi blízký pozitivní pohled na podnikatelskou oblast a snaha o nalezení určitého nadhledu nad daty, které jsou pak pro zákazníky velkým přínosem. Ráda sleduji, jak stačí opravdu někdy tak málo – jako vyhodnocení užitečných dat a podnikání mnoha klientů můžeme chytit za nový konec, který se stává novým začátkem.

Chcete-li se se mnou vydat na cestu úspěšného podnikání, neváhejte se na mne obrátit. Získáme spolu důležitá data a zjistíme, v čem tkví v neúspěchu tajemství úspěchu.

Chci nezávaznou konzultaci s Alenkou
 
 

Copyright 2023 © Optimalizovaný-Web.cz