logo
Google Analytics

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Služby

Optimalizovaný-Web.cz / Služby

Zvýšení výkonu internetového marketingu

Vyhodnocujte a měřte vaše online aktivity s kvalitním a nejrozšířenějším analytickým nástrojem Google Analytics. Sledujte výkonnostní ukazatele, které vám poskytnou o chování vašich návštěvníků velmi podrobné informace.

Zvyšte výkon vašeho marketingu. Přiveďte na svůj web skutečné zákazníky se skutečnými objednávkami. + více

Nastavení nástroje Google Analytics

Nastavíme vám nový nástroj Google Analytics tak, aby vám poskytoval relevantní informace o výkonu vašeho marketingu. Pomocí metrik pak zjistíte důležité informace o konverzích, PPC kampaních, interním hledání na webu, ale i mnohá další užitečná data.

Samozřejmostí je u nás ekluzivní nastavení měřících kódů za pomoci kontejneru Google Tag Manager (GTM). + více

Nastavení PPC kampaní

Máte mnoho prokliků z PPC kampaní, ale skoro žádné konverze? Platíte finance za nevýkonné PPC kampaně? Můžeme se na ně blíže podívat a zjistit proč?

Zavolejte nám a nechte si nastavit pokročilé funkce PPC kampaní, správné cílení a optimální cenu za proklik. Zaměřte se konečně na úspěšné PPC kampaně, které vám přivedou nakupující a spokojené zákazníky! + více

Správa PPC kampaní

Chtěli byste pravidelně a efektivně spravovat PPC kampaně s maximálním výkonem? Nedělějte jen obyčejné PPC kampaně, ale soustřeďte se raději na výkonné a kvalitní kampaně. Ty přivedou konverzní návštěvníky, kteří skutečně nakupují.

Vyladíme vám PPC kampaně, aby jejich ceny za proklik byly optimální a přinášely vám žádoucí efekt.

Neplaťte za neprůhledné měsíční balíčky! Fakturujeme vám přímo za odvedenou práci, kterou si můžete sami zkontrolovat.+ více

Osobní i neosobní konzultace v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti

Chtěli byste s námi zajít na kávu a 30 minutovou konzultaci zdarma? Rádi vám poradíme, pomůžeme a projednáme vše, co bude v našich možnostech a schopnostech.

Pojďte s námi konzultovat jakékoliv téma z oblasti online marketingu, webové analytiky, PPC kampaní, měření konverzí či marketingové a komunikační strategie. Jsme tu pro vás každý den.

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat. + více

Poradenství a strategie pro podnikání na internetu

Chcete podnikat na internetu a nevíte jak začít? Nejste si jisti svou obchodní strategií? Rádi byste si otevřeli svůj první e-shop a prodávali online? Nevíte, co je vše potřeba pro zahájení podnikání?

Nepřeberné množství požadavků, které jsou kladeny na podnikatele, vám zamotávají hlavu? Nejste si jistí, zda se stát plátcem DPH, nebo co je to dropshipping? Neváhejte se nás zeptat.

Nabízíme praktické rady, které jsou prověřeny zkušenými odborníky z praxe.

Nebuďte jen jedni z mnoha, ale podnikejte úspěšně! Buďte ti nejlepší ve svém oboru. + více

Vyhodnocování dat z nástroje Google Analytics

Máte kvalitně nastavený svůj nástroj Google Analytics? Chcete sofistikovaně vyhodnocovat veškerá relevantní data, která vám analytický nástroj poskytuje? Pusťte se do strategických rozhodnutí na základě velmi sofistikované analýzy.

Veškerá data o vašem webu vám velmi rádi připravíme. Zjistěte, jak jsou vaše stránky oblíbené, jací návštěvníci u vás nakupují a proč někteří rychle odchází. Které zdroje jsou konverzní?

Kolikrát váš web návštěvníci nejčastěji navštíví než skutečně nakoupí? A jaké kampaně jsou kvalitní a proč. Sdělíme vám klíčové informace o stavu a výkonu nejen vašeho webu, ale i marketingu. + více

Výkonnostní optimalizace webových stránek pro uživatele

Neděláme SEO. Nesoustředíme se totiž na vyhledávače, ale právě na samotné uživatele. Chceme, aby dokončili konverzi a nakoupili u vás a pomáháme jim v tom. Nepřivádíme vám pouhé klikače, kteří vám zvýší možná návštěvnost, ale nikoliv zisky! Optimalizujeme váš web ke zvýšení výkonu vašeho marketingu.

Naším cílem jsou konverze. Pomáháme vašim návštěvníkům dosáhnout cílů (konverzí), aby jednoduše prošli nákupním procesem a stali se z nich opravdoví zákazníci.

Nesoupeříme v pozicích ve vyhledávačích. Ale jdeme uživatelům naproti, abyste byli stejně, jako vaši zákazníci, spokojení. + více

Obsahová strategie webu

Nejdůležitějším artikem se v dnešní době stavávají informace. Jak je ale správně prodat? Přeci nechcete, aby zanikly a zákazníci si jich vůbec nevšimly?

Musíte je umět správně podat, nestačí jen kopírovat od ostatních. Je důležité se odlišit a stát se tak zajímavými jak pro zákazníky, tak pro vyhledávače.

Na základě kvalitních informací se návštěvníci webových stránek rozhodují, zda mají na vašem webu zůstat, či jej opustit. Pokud se budou muset sálodlouze probírat nabídkou a informace hledat - odejdou. My vám ale nabízíme řešení.

Zjistíme nejčastější dotazy návštěvníků vašich webových stránek a optimalizujeme web na základě skutečných potřeb vašich návštěvníků.

Tak aby se jim dobře nakupovalo a vy jste získali jen spokojené zákazníky, kteří se k vám rádi vrací. + více

Výkonnostní copywriting s využitím Google Analytics

Už jste slyšeli nebo četli o copywritingu? O kvalitní službě, která usnadní vašim uživatelům orientaci v textu a naladí je k nákupu? Tradiční copywriting je hra se slovy, která má zákazníky přimět k akci – nakoupit.

Čím kvalitnější copywriting, tím váš web budou mít návštěvníci raději. A vyhledávače také!

Výkonnostní copywriting je trošku něco jiného – lepšího! Je to copywriting zaměřený na výkon.

Smyslem a cílem tohoto copywritingu není jen uživatele pobavit a udržet jejich pozornost. Ale příjemně je připravit k nákupu na vašich stránkách.

Můžete cílit na vaše zákazníky s ucelenými informacemi, které skutečně žádají. Tak vhodněji zvolíte klíčová slova a proniknete do jejich mysli. + více

 

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

 

Copyright 2022 © Optimalizovaný-Web.cz