logo
Google Analytics 4 (GA4)

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Osobní i neosobní konzultace v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti

Optimalizovaný-Web.cz / Služby / Osobní i neosobní konzultace v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti

Rádi byste neformálně probrali úskalí vašeho webu?

Chápeme, že jste plně vytížení a mnohdy máte tak málo času. Diáře vám přetékají schůzkami. Kam tedy ještě vměstnat někoho, kdo by vám poradil s online marketingem? Rádi byste neformálně probrali marketingové a komunikační strategie? Jsme tu pro vás.

Nabízíme vám přátelskou atmosféru a neformální prostředí u kávy v některé z výtečných kaváren, které se ve vaší blízkosti nacházejí. Osobní konzultace pro nás není problémem ani ve vzdálenějších městech (konzultujeme nejen v Praze, ale také v Brně, Uherském Hradišti a Zlíně). Samozřejmě je ale zapotřebí se na konzultacích s dostatečným časovým předstihem domluvit.

Moderní formy komunikace mají u nás dveře otevřeny

Ne, nejsme konzervy. Umíme se přizpůsobit i novým technologiím, které vstupují do všedních dnů a stávají se naší běžnou součástí.

Můžete s námi konzultovat i prostřednictvím klasického telefonu, e-mailu, či modernějšího Skypu. Pokud to stále není to pravé, jsme připravení i pro zákazníky, kteří využívají komunikační nástroj Hangouts ve svém Gmailu. Rádi se s vámi osobně setkáme, popřípadě pohovoříme přes internetové komunikační nástroje. Zakládáme si na osobních vztazích a jsme vám denně k dispozici.

Zahrajete si s námi na otázky a odpovědi?

Nebojte, nebudeme si hrát, jen vtipkujeme. Na vaše otázky jsme ale připravení. Jistě vám občas něco vrtá hlavou a nevíte, koho byste se zeptali na jeho názor. Nebo ještě lépe, zjistili analýzu od odborníků z praxe.

Jsme tu pro vás připravení na jakékoliv dotazy z online marketingu či webové analytiky (nástroj Google Analytics 4). Obracet se na nás můžete ale také v mnoha dalších otázkách.

Zajímalo by vás například, proč na váš web chodí uživatelé, ale nic nenakoupí? Zjistěte to společně s námi! Konzultujte své otázky s odborníky s praxí a nechte si doporučit optimální variantu.

Jaké máme ceny našich služeb?

U služeb, kde něco vyhodnocujeme, spravujeme či kontrolujeme máme hodinovou sazbu. U služeb, kde se něco nastavuje, konfiguruje, ladí apod. je cena vždy individuální podle sjednaných parametrů a funkcí.

Naše hodinová konzultační sazba v osobní formě v Praze je 2.000 Kč bez DPH/hodinu, v neosobní formě (e-mailem, elektronicky, telefonicky, Skype, Hangouts, apod.) je 1.500 Kč bez DPH/hodinu. Konzultujeme často v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti.

Bude-li se jednat o online školení či online workshop, pak je hodinová sazba 2.000 Kč bez DPH/hodinu.

Za jakékoliv konfigurační služby (nastavení, vyladění, napojení, synchronizování, testování apod.) vám budeme účtovat platbu za úkony či za náročnost provedení (není zde aplikována hodinová sazba). Cenu vám následně určíme na základě náročnosti řešení. Dle vašich individuálních potřeb na zcela na míru.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

8 důvodů proč konzultovat právě s námi:

  • Patříme mezi Google Partners.
  • Jsme držiteli Sklik.cz ověření a Zboží.cz ověření.
  • Oba jsme na volné noze, nejsme agentura.
  • Jednáme a konzultujeme každý za sebe.
  • Jsme transparentní.
  • Vše měříme a vyhodnocujeme.
  • Dáváme doporučení na základě „tvrdých dat“.
  • Můžete nám kdykoliv zavolat s vašim dotazem.

Certifikace Google Analytics

Certifikace Google AdWords

Sklik.cz ověření

Zboží.cz ověření

Chcete odebírat novinky?

Přihlášením k newsletteru souhlasím s obchodními podmínkami.
Výše poskytnuté údaje budou zpracovány dle Zásad zpracování osobních údajů.

 

Copyright 2023 © Optimalizovaný-Web.cz