logo
Google Analytics 4 (GA4)

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Výkonnostní copywriting s využitím Google Analytics 4 (GA4)

Optimalizovaný-Web.cz / Služby / Výkonnostní copywriting s využitím Google Analytics 4 (GA4)

Výkonnostní copywriting má glanc a analytiku v jednom!

Chtějte to nejlepší na trhu, nesmiřte se s tím, co mají ostatní. Základem úspěšného podnikání je přeci vlastnost být originální a odlišit se od konkurence. Kdyby existovalo deset stejných webů se stejnou grafikou, stejnými texty, stejnou nabídkou produktů a cen, čím byste se odlišili?

Jak byste potom nalákali zákazníky na svůj web? Chcete být jen jedni z mnoha, nebo být těmi na prvních pozicích? Ne, nebojte, nestrašíme vás se SEO a jinými optimalizacemi pro vyhledávače.

Výkonnostní copywriting nabízí atraktivní cestu k novým zákazníkům

Pokud chcete zaujmout své návštěvníky, nestačí jim jen napsat web se službami i produkty a zkopírovat texty od konkurence. Pro vyhledávače nebude váš obsah zajímavý a nebudou ho brát v potaz. Čímž ztrácíte na atraktivnosti pro své zákazníky. Jen těžko vaše stránky pak dohledají a zaniknete v přeplněném světě internetu. Texty by neměly být nutností, ale prostředkem k získání zákazníků. K tomu vám může dopomoci právě copywriting.

V kamenném obchodě může se zákazníky komunikovat prodavač, který má možnost je zaujmout, ovlivnit a vysvětlit pozitivní stránky produktu. Na webu ale nemáte jinou umožnost jak oslovit návštěvníky, než prostřednictvím obsahu!

Právě texty jsou pro vás klíčovým prostředkem ke komunikaci se zákazníkem.

Texty by měly být nejen atraktivní, zajímavé, ale i čtivé!

Výkonnostní copywriting není jen hra se slovy

Nebudeme si jen hrát se slovními spojeními a nabízet vám medová slovíčka. Naším cílem nejsou jen zajímavé texty, ale soustředíme se i na výkonnostní stránku obsahu. Chceme, aby texty byly co nejkvalitnější a jejich obsah byl cílený na zákazníky. Proto se zaměřujeme na celkový výkon textů tak, aby přiměl návštěvníky k akci!

Abyste měli texty obsahově co nejzajímavější a byli skutečně zacíleny na budoucí zákazníky, přípravili jsme pro vás novou a zcela unikátní službu s využitím analytického nástroje Google Analytics 4 (GA4).

S využitím tohoto robustního nástroje můžeme vaše texty doplnit o informace, které nejčastěji návštěvníci webu vyhledávají. Objevíme stránky, které jsou nejčtenější a zjistíme, proč tyto stránky na webu tolik uživatele táhnou.

Naopak se také zaměříme i na méně čtené stránky a pokusíme se změřit a zjistit, co uživatelům schází a jak je lépe navést ke „konverzi“, čili k objednávce.

Chcete mít úspěšný web či e-shop a využít k tomu novinku na trhu, kterou je výkonnostní copywriting? Stačí nám napsat nebo zavolat.

Cenová nabídka

Můžete využít naše konzultační služby v osobní formě v ceně 2.000 Kč bez DPH/hodinu a nebo v neosobní formě (e-mailem, elektronicky, telefonicky, Skype, Hangouts, apod.) za 1.500 Kč bez DPH/hodinu.

Konzultujeme často v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti. Cenu za výkonnostní copywriting vám sestavíme individuálně podle vašich potřeb a dle předpokládaného rozsahu práce na vašich textech.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

8 důvodů proč konzultovat právě s námi:

  • Patříme mezi Google Partners.
  • Jsme držiteli Sklik.cz ověření a Zboží.cz ověření.
  • Oba jsme na volné noze, nejsme agentura.
  • Jednáme a konzultujeme každý za sebe.
  • Jsme transparentní.
  • Vše měříme a vyhodnocujeme.
  • Dáváme doporučení na základě „tvrdých dat“.
  • Můžete nám kdykoliv zavolat s vašim dotazem.

Certifikace Google Analytics

Certifikace Google AdWords

Sklik.cz ověření

Zboží.cz ověření

Chcete odebírat novinky?

Přihlášením k newsletteru souhlasím s obchodními podmínkami.
Výše poskytnuté údaje budou zpracovány dle Zásad zpracování osobních údajů.

 

Copyright 2023 © Optimalizovaný-Web.cz