logo
Google Analytics 4

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Poradenství a strategie pro podnikání na internetu

Optimalizovaný-Web.cz / Služby / Poradenství a strategie pro podnikání na internetu

Chcete být úspěšnými internetovými podnikateli?

Rádi byste se pustili do vzrušujícího světa internetového podnikání? Máte v hlavě jasnou myšlenku, jaký by byl váš předmět podnikání? Začali jste si sepisovat nápady, ale najednou jste zjistili, že nevíte, jak začít? Rádi byste se ve světě internetového podnikání orientovali, ale zatím to jsou pro vás spíše vzdušné zámky?

Proměňte vaši vizi o podnikání v realitu. Internetové podnikání je náročné, ale my vás seznámíme se všemi nástrahami, které skýtá. Poradíme vám, jak úspěšně koncipovat obchodní strategie. Zabýváme se podnikáním několik let a máme bohaté a cenné zkušenosti, které vám rádi předáme.

Základem jsou kvalitní internetové stránky

Máte jasnou představu a chcete si nechat připravit nový e-shop, ale nejste si jistí, jaká by měl splňovat kritéria? Váháte, co by měl obsahovat? Nevíte, jak zákazníky zaujmout? Jak se odlisit od konkurence?

Existují stovky firem, které vytváří e-shopy na základě krabicových řešení. Jednotný design, struktura, funkce. Tak ale zajímavá stránka pro internetové vyhledávače nefunguje, a pro uživatele už vůbec ne. Nepřináší individuální řešení pro vás, pro vaše potřeby a obchodní strategii.

Obsah musí být unikátní, aby na něj vyhledávače reagovaly. Stránka by měla být pro zákazníky uživatelsky příjemná, aby se na ní cítili dobře a rádi u vás nakupovali.

Jestliže je e-shop vytvořen tzv. „rychlou jehlou“, není to rozhodně optimální řešení, protože takových e-shopů, stejného grafického a technického řešení, existují tisíce. Najdete je na posledních stranách vyhledávačů. Úspěch? Uvažte sami.

Vaše podnikání – naše starost

Pojďte se s námi zaměřit na individuální řešení přímo pro vás. Nastiňte nám jen svou upředstavu a my už vymyslíme obchodní a marketingovou strategii. Vždycky se snažíme do businessu klienta proniknout a získat pro něj maximální zisk. Máme ke každému klientovi individuální přístup. Společně budeme pracovat na vašem úspěšném podnikání.

Dokonce vám doporučíme odborníky s mnohaletou praxí, kteří svůj obor ovládají a svou práci mají rádi. Z čehož vyplývá i to, že jsou úspěšní ve svém oboru a záleží jim na výsledku projektu. Nesnaží se jen splnit svou práci. Jejich cílem je odvést co nejlepší výsledek.

Máme exklusivní kontakty na špičkové grafiky, programátory, ale i daňové poradce. Poradíme vám od A až do Z tak, abyste se ve světě internetového podnikání neztratili.

Rekapitulace našich služeb:

 • pomůžeme vám vytvořit obchodní strategie
 • poradíme vám, jak se ve světě internetového podnikání pohybovat
 • předáme vám zkušenosti z praxe
 • doporučíme vám odborníky na jednotlivá odvětví
 • pomůžeme vám vytvořit kvalitní internetové stránky
 • rozjedeme s vámi váš úspěšný business
 • vše budeme měřit a vyhodnocovat, aby byly vaše obchodní aktivity co nejúspěšnější

Jaké budou vaše investice?

Naše hodinová konzultační sazba v osobní formě v Praze je 2.000 Kč bez DPH/hodinu, v neosobní formě (e-mailem, elektronicky, telefonicky, Skype, Hangouts, apod.) je 1.500 Kč bez DPH/hodinu. Konzultujeme často v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti.

Bude-li se jednat o online školení či online workshop, pak je hodinová sazba 2.000 Kč bez DPH/hodinu.

Pokud byste raději zašli na jednodenní školení, kde se dozvíte užitečné rady z podnikatelské praxe, nabízíme možnost – příhlásit se na jednodenní praktické školení.+ více

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

8 důvodů proč konzultovat právě s námi:

 • Patříme mezi Google Partners.
 • Jsme držiteli Sklik.cz ověření a Zboží.cz ověření.
 • Oba jsme na volné noze, nejsme agentura.
 • Jednáme a konzultujeme každý za sebe.
 • Jsme transparentní.
 • Vše měříme a vyhodnocujeme.
 • Dáváme doporučení na základě „tvrdých dat“.
 • Můžete nám kdykoliv zavolat s vašim dotazem.

Certifikace Google Analytics

Certifikace Google AdWords

Sklik.cz ověření

Zboží.cz ověření

Chcete odebírat novinky?

Přihlášením k newsletteru souhlasím s obchodními podmínkami.
Výše poskytnuté údaje budou zpracovány dle Zásad zpracování osobních údajů.

Copyright 2023 © Optimalizovaný-Web.cz