logo
Google Analytics

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Reference

Optimalizovaný-Web.cz / Reference

Stále váháte, zda se nám ozvat? Přečtěte si až 85 osobních referencí přímo od našich klientů. Možná vám pomohou se rozhodnout.

chat bubble

Kateřina Kolářová www.bprinting.eu
+420 728 129 921

Zbyněk je přesně ten člověk, který mi v týmu chyběl. Spolupracujeme na webové analytice a výkonnostním marketingu půl roku a už za takto krátký čas vidím skvělé výsledky. A to přitom, jak říká Zbyněk s oblibou, jsme ten citrón zatím jen nakrojili. Osobně se moc těším, až začneme zmíněný citrus mačkat a jsem si jistá, že výsledky budou ohromné.
 
Mimoto, že je neskutečná bedna a analytický wizard, je taky bezvadný parťák, který bude vždy na vaši straně. Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.


chat bubble

Martin Zubatý www.sicistroje-shop.cz
+420 777 795 888

S panem Hyrákem mám velmi dobré zkušenosti a vřele ho doporučuji všem, kteří to myslí se SEO i PPC vážně a chtějí se něco dozvědět o svém webu z pohledu Analytics.
 
Samozřejmě tuto spolupráci doporučuji těm, kteří mají zájem, něco už vědí a uvědomují si, že i oni musí přiložit ruku k dílu.
 
Pouze ten, kdo ví, co nabízí nebo prodává, dokáže využít perfektních znalostí, které pan Hyrák má :)
 
Musí být pro vás po dobu zakázky kolegou, partnerem.


chat bubble

Renáta Polišenská https://hotelslunce.jeseniky.com
+420 777 818 592

Zbyněk Hyrák je špička ve svém oboru. Má vysoce odborné znalosti, bohaté zkušenosti, přehled a k tomu ještě úžasný dar srozumitelně vysvětlit danou problematiku a najít efektivní řešení. Navíc je komunikativní, rychlý a ve všech směrech spolehlivý.
 
Dle doporučení Zbyňka jsem do našeho webu zapracovala všechny připomínky, podněty a úpravy. Výsledky se dostavily ihned. Mimo jiné se nám výrazně snížila míra okamžitého opuštění a zvýšila doba trvání relace.
 
Okamžitě také vyskočil ve vyhledávaných stránkách odkaz na rezervace a zvýšil se jejich počet cca o 20 %,... a tak bych mohla ve výčtu výborných výsledků pokračovat.
 
Se Zbyňkem budeme do budoucna dále spolupracovat, protože opravdu ví o čem mluví. Vřele doporučuji.


chat bubble

Michal Doležal www.tamsin.cz
+420 602 241 100

S panem Hyrákem jsem se poprvé potkal na workshopu a ihned mě zaujal jeho přístup a hloubka znalostí. Vzhledem k tomu, že právě v té době jsme začali pozorovat stagnaci výkonu našich PPC kampaní spravovaných agenturou, rozhodli jsme se ho oslovit.
 
I když agentura nám tvrdila, že v nastavených kampaních se již více zlepšení dělat nedá, pan Hyrák nás velmi rychle přesvědčil o opaku. A i když naše spolupráce trvá zatím jen krátce, výsledky se již dostavují.
 
Na panu Hyrákovi velmi oceňujeme perfektní komunikaci, jeho široké znalosti i doporučení, která nám dává, na což jsme u agentur nebyli úplně zvyklí. Vzhledem k tomu budeme určitě v započaté spolupráci pokračovat i nadále.
 
Spolupráci s ním můžeme vřele doporučit!


chat bubble

Hana Klegová www.domerino.cz
+420 606 530 249

Kdo si někdy sám, bez jakýchkoliv předchozích zkušeností, vyzkoušel nastavení PPC reklam, v našem případě Google Ads, tak ví, že bez profesionální pomoci je to v podstatě nemožný a frustrující úkol. Proto jsme velmi rádi, že jsme se nakonec obrátili na pana Hyráka, který je v problematice skutečným odborníkem. Reklamní sestavy nastavil tak, že nám přináší více prokliků za méně peněz a naše frustrace konečně skončila.
 
Po této zkušenosti jsme se rozhodli pro další spolupráci, i v oblasti úpravy webových stránek, v oblasti řešení SEO a online marketingu vůbec. Pan Hyrák je nejen ve svém oboru profesionál, ale v jednání s klientem aplikuje zejména osobní a přátelský přístup, který je pro nás, vedle profesionality, velmi důležitým kritériem při výběru obchodních partnerů.
 
Služby pana Hyráka se skutečně vyplatí, vynaložené náklady se rychle vrátí.
 
Jednoznačně doporučujeme.


chat bubble

Tomáš Hráček www.medeos.cz
+420 773 599 955

Po provedení práce panem Hyrákem jsme měli dlouhý online hovor, ve kterém nám bylo vše perfektně vysvětleno a byly nám doporučeny změny, které se už začínají projevovat. Informace, které jsme obdrželi, jsou pro nás v mnohém překvapivé a umožní nám tak lépe cílit naše kampaně a upravovat webové stránky a ostatní online média.
 
Podařilo se nám také snížit zbytečné výdaje, které jsme na reklamu vydávali, ale nevěděli jsme, jestli jsou to užitečně vynaložené peníze. Spolupráci můžu vřele doporučit.


chat bubble

Zbyněk Sommer www.palmknihy.cz
+420 724 078 224

Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme poměrně dlouho a mohu ho jednoznačně doporučit. Ve všech fázích projektu bývá vždy nesmírně precizní.
 
Velmi oceňuji také jeho trpělivost při vysvětlování mnohdy složité problematiky a to formou, aby se zorientoval i laik.


chat bubble

Iva Tilečková https://obchod.isinterier.cz
+420 774 691 126

Pan Zbyněk pro nás zpracovával správné nastavení Google Analytics a dal vše do pořádku po předchozím amatérovi. Moc si jeho práce vážím, udělal i věci navíc, které bylo potřeba doopravit.
 
Vše mi poté vysvětlil a prošel se mnou jednotlivé funkce měření. Děkuji a doporučuji!


chat bubble

Kristýna Hilgertová www.hiko.cz
+420 774 084 434

Děkuji panu Hyrákovi za jeho profesionální služby. Během jedné konzultace mi srozumitelně vysvětlil, jaká byla úskalí naší dosavadní spolupráce s tehdejší agenturou.
 
Pochopila jsem, kde nám zbytečně utíkají peníze, jak můžu jejich práci jednoduchými nástroji kontrolovat a proč se nespokojit jen s obecnými reporty výsledků. Těším se na naši další spolupráci.


chat bubble

Bc. Radana Polešáková www.sitport.cz
+420 605 378 604

Pan Zbyněk Hyrák je profesionál znalostmi i vystupováním. Díky němu jsme u nás ve firmě pochopili, že nastavení Google Analytics a následný sběr dat opravdu není jen tak a vyžaduje pečlivou analýzu.


chat bubble

Jiří Vaněk www.inset.cz
+420 603 472 396

Nastavení analytiky od pana Hyráka je opravdu kvalitní a především velmi detailní. Umožní nám to správně porozumět potřebám našich klientů a neutrácet zbytečně prostředky na propagaci „hrubou silou“. Pracujeme nyní efektivněji a s vyšší návratností.


chat bubble

Lubomír Unar www.unar-nabytek.cz
+420 736 220 275

S panem Hyrákem jsme navázali spolupráci zejména pro optimalizaci a náhled na web pro budoucí reklamní kampaně. Na doporučení jsme jako první provedli úpravu Google Analytics, kde nám p. Hyrák identifikoval a opravil nekorektní data a problémy se správným propisováním dat z našeho e-shopu.
 
Také provedl přípravu Google Analytics pro správné měření reklamních sestav. Nyní máme možnost lépe sledovat problémy našeho webu a požadavky zákazníků. Do budoucna jsme rozhodnuti s p. Hyrákem pokračovat na tvorbě reklamních kampaní, nyní je příprava na naší straně.


chat bubble

Klára Ocelíková www.valaskovani.cz
+420 773 636 938

Zbyněk nám ochotně pomohl ohledně našeho eshopu, kdy nám hodně haprovala čísla ve statistikách (návštěvnost, míra opuštění). Celkový problém jsme nakonec odhalili a vyřešili. Zbyňka určitě doporučuji, je to profík na svém místě, ochotný a milý.


chat bubble

Petra Kulagová www.nununana.cz
+420 608 445 020

Pan Hyrák mi věnoval zdarma cca hodinu svého času a vše mi srozumitelně a věcně vysvětlil. I když jsme uzavřeli spolupráci s jinou marketingovou firmou, upozornil nás na co si dávat pozor, co kontrolovat a jak z této spolupráce vytěžit maximum, za což jsem mu velice vděčná. Nabídl nám vysvětlení měsíčních přehledů a analýz.
 
Pana Hyráka v budoucnu určitě oslovíme znova s pomocí PPC a SEO. U něj máte již po 3 minutách hovoru jistotu, že opravdu rozumí tomu co dělá, navíc má výbornou schopnost vše vysvětlit i úplnému laikovi. Pana Hyráka ráda doporučuji.


chat bubble

Dagmar Řepková www.beautygurucz.cz
+420 776 802 905

Spolupráci s p. Hyrákem velmi doporučuji. Z toho důvodu, že své řemeslo velice dobře zná ze všech možných úhlů a dokáže klientovi doporučit optimální cestu, která je vhodná právě pro něj. Své výklady zároveň přizpůsobí chápavosti klienta, což je také velmi cenná vlastnost. 100% doporučuji.


chat bubble

Janka Vríčanová www.disinfect.sk
+421 919 022 995

Děkujeme za velmi rychlou a profesionální pomoc při nastavování Google Ads a Google Analytics u e-shopu. Zbyněk reagoval vždy téměř okamžitě a častokrát i iniciativně navrhl zlepšení.
 
Ví, co dělá a výsledek jeho práce je marketingově efektivní. Rozhodně doporučuji.


chat bubble

Michala Cellerová www.zemito.sk
+421 918 671 280

Zbyněk je výborný kontakt, pokud si nevíte rady s nějakou technickou záležitostí. Umí se na problém dívat detailně a vyřešit ho, případně navést, co je třeba udělat.
 
Komunikuje velmi promptně a jasně. Určitě se mu ještě ozveme.


chat bubble

Martin Kůra www.martinkura.com 
+420 735 126 609

Zbyněk ví, co dělá. Správným nastavením měřicího kódu mi pomohl otevřít další metriky, o jejichž existenci jsem neměl ani tušení. Je jedním z nejlepších specialistů na webovou analytiku, kterého znám.
 
Kromě toho má také široký přehled v online marketingu a celkově v online podnikání – je tedy schopný rychle porozumět požadavkům klienta a dobře se s ním komunikuje. Chcete-li skutečně vědět, nejenom tušit, Zbyněk je jasná volba.


chat bubble

Serhiy Reha www.vippouzdro.cz
+420 775 740 116

Zbyněk nám pomohl vyřešit problémy, které jsme měly z účtem Google Ads. Žádné zbytečně zdržování, jednal rychle. A do druhého dne vyřešil vše co bylo potřeba. Děkujeme a doporučujeme.


chat bubble

Martin Rouček www.MaJa-petshop.cz
+420 725 054 537

Pan Hyrák je 100% profesionál, který rozhodně ví, o čem mluví. I když naše spolupráce nedopadla, věřím, že nás cesty ještě spojí a jsem přesvědčen, že se nemusím bát svěřit mu svoje peníze na reklamu.
 
Vše nám perfektně vysvětlil a odborně poradil.


chat bubble

Jan Drážďanský +420 721 468 181

Pana Hyráka jsem kontaktoval s prosbou o zhodnocení našeho podnikatelského záměru. Pan Hyrák velice rychle reagoval na naše dotazy a obsáhle vystihl všechny úskalí daného projektu.
 
Pro nás skvělá zpětná vazba a zamyšlení, zda daný projekt dává smysl jak finančně, tak zda je vůbec životaschopný. Děkujeme za rychlé jednání a osobní pohled.


chat bubble

Andrea Moudrá www.ekonakup.cz
+420 792 339 292

Pan Hyrák nám pomáhal nastavit metriky pro náš e-shop. Spolupráce s ním byla velmi pružná, rychle reagoval na dotazy, vše jasně vysvětlil. Je to odborník na správném místě.


chat bubble

Lukáš Hádek www.plantman.cz
+420 721 349 749

Naprosto perfektní domluva. Za 5 minut byl problém vyřešený. 100% spokojenost.


chat bubble

Jakub Čuřík www.bylinkyodsveta.cz
+420 737 542 206

Zbyněk mi nabídl konzultaci ohledně velkého nárůstu míry okamžitého opuštění, který jsem řešil na našem e-shopu. Díky jeho schopnostem v datové analytice a skvělému vysvětlení jsem pochopil, co bylo na e-shopu špatně a můžu začít pracovat na nápravě. Rozhodně doporučuji!
 
Pokud se v Google Analytics ztrácíte, oslovte Zbyňka. Vytáhne vám z dat to podstatné.


chat bubble

Lenka Aranyosiová www.aranys.cz
+420 733 515 034

Pan Zbyněk opravdu rozumí tomu co dělá, vřele doporučuji. Jsem si jistá, že vás posune dopředu.


chat bubble

Ing. Martin Zábranský www.vingo.cz
+420 602 247 218

Zbyňka Hyráka mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online podnikání napomáhá růstu našeho projektu. Již od března roku 2018 společně utváříme tvář Vingo.cz. Zbyněk se nám stará o PPC kampaně Google Ads a Sklik a zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics, který pro nás špičkově nastavil.
 
Tato trojkombinace ve Zbyňkových rukách je velice funkční. Zkoušíme pro nás nové věci v oblasti nastavení PPC systémů a hledáme veškeré souvislosti přímo ve webové analytice. Zbyněk vše každodenně kontroluje a optimalizuje na základě vysoce detailních analytických dat, což má za následek naprosto efektivní používání peněz a ekonomický růst našeho projektu. 
 
Také jsem velmi vděčný za to, že se nás Zbyněk snaží vzdělávat na úrovni webové analytiky a PPC kampaní. Malý apel na závěr pro ty, kteří přemýšlejí o posunu svého online projektu: Určitě zkoušejte nové věci, ale nezapomínejte vše měřit!
 
Přizvete-li ke svému projektu Zbyňka, nejen že budete vědět co se děje, budete také vědět proč.


chat bubble

Veronika Kobesová www.ganga.cz
+420 777 812 099

I když zůstalo jen u konzultace, vážím si profesionálního a příjemného přístupu a děkuji za spoustu nových informací, které jsem dostala.
 
Rozhodně doporučuji :)


chat bubble

Ivan Štaubert www.monn.cz
+420 608 314 121

S panem Hyrákem jsem konzultoval nastavení Google Analytics, zaměření PPC a SEO. Oceňuji rozsáhlé zkušenosti a profesionální přístup.
Pokud to bude možné, rád se v budoucnu ke spolupráci vrátím.


chat bubble

Veronika Jandová www.slowhygge.cz
+420 725 084 937

Po hodinové konzultaci jsem se dozvěděla spoustu nových informací o PPC, ve kterých se už nějaký ten rok aktivně pohybuji. Víme, na co se dál zaměřit a na co si dávat pozor.
 
Zbyněk je odborník, má přehled napříč odvětvími a je vidět, že ví co dělá. Moc děkujeme!


chat bubble

Jiří Pitel www.iPhoneproSever.cz
+420 602 343 226

Pan Hyrák je velice profesionální člověk. Práci v oblasti marketingu odvádí přesně dle našich představ. Zprvu jsem váhal, protože marketing není levná záležitost. Ale to co jsem zaplatil naprosto odpovídá tomu, co jsem dostal.
 
Nemůžu nic než pochválit a to moc pozitivních recenzí běžně nepíšu. Těšíme se z naší další spolupráce.


chat bubble

Jana Šmerdová www.janasmerdova.cz
+420 723 266 688

S čím bych se v analytice prala hodiny, v tom se dokáže Zbyněk Hyrák zorientovat a nastavit během chvilky. Určitě si ho v budoucnu ráda přizvu i k dalším projektům.


chat bubble

Andrea Barešová www.zkusnositko.cz
+420 602 139 040

Pan Hyrák je neuvěřitelně ochotný a rychlý, otevřel mi oči v mnoha směrech, co se týká zejména využití Google Analytics. Problém, který mě delší dobu trápil, vyřešil doslova za pár minut a navíc přidal spoustu užitečných informací a doporučení.


chat bubble

Petra Tošovská www.babyplaza.cz
+420 777 230 188

Děkuji panu Hyrákovi za perfektní spolupráci při nastavování Google Analytics a vytváření PPC kampaní, velmi profesionální přístup a také za trpělivost. Je zřejmé, že je odborníkem ve svém oboru a jeho práce mluví za vše. Mohu vřele doporučit.


chat bubble

Jan Brož www.eshop-rychle.cz
+420 777 363 803

Zbyněk Hyrák je opravdový odborník. Mohu soudit zejména jeho znalosti na poli analytiky webu. Jeho služby jsme využili při tvorbě nové e-shopové šablony pro platformu Eshop-rychle.
 
Díky jeho podrobným analýzám tak pro velkou část českého a slovenského e-commerce trhu měření webu zásadním způsobem usnadnil a vylepšil.


chat bubble

Jiří Váhala www.zemito.cz
+420 608 898 200

Pan Hyrák je profesionál, který dle mého chápe vše, co dělá, v širších souvislostech a snaží se nejen udělat svou práci, ale poskytnout skutečně přidanou hodnotu i vašemu podnikání. Díky panu Hyrákovi nyní získáváme skutečně relevantní data z Google Analytics a uvažujeme nad další spoluprací na PPC kampaních a jejich optimalizaci.
 
Spolupráci s panem Zbyňkem Hyrákem mohu jedině doporučit.


chat bubble

Pavel Šťovíček www.advasro.cz
+420 602 371 197

Spolupráci s panem Hyrákem doporučujeme nejen pro jeho odborné znalosti a zkušenosti z praxe, ale také pro jeho profesionální proaktivní přístup a vynikající komunikaci.
 
Doporučujeme na základě asi půlroční spolupráce na nastavení Google Analytics našeho e-shopu, optimalizaci stránek a doporučení k efektivní prezentaci na webu – na tom i dále spolupracujeme.


chat bubble

Šárka Syrová www.super-granule.cz
+420 776 692 559

Pan Hyrák od prvního kontaktu projevoval maximální profesionalitu, perfektní dodržování termínů a dohod.
Rychle komunikuje a výsledek dodané práce naprosto splnil naše očekávání.


chat bubble

Kateřina Hegedűsová www.kasparek-baby.cz
+420 727 871 774

Zbyněk si získal náš tým Kašpárka pro řešení nevysvětlitelných otázek marketingových záležitostí.
 
Pokud hledáte pozitivní a přátelský přístup k teoriím a praxi, profesionalitu, rychlost a optimistický pohled k věci, neuděláte chybu, když Zbyňka vyhledáte.
 
Zbyněk se stal naší pravou rukou k řešení Google Analytics. Jsme velice rádi, že jsme dali šanci k setkání a Optimalizovanému Webu fandíme!


chat bubble

Vojtěch Horák www.7divs.cz
+420 737 817 413

Zbyněk nám ukázal, že plánovaný projekt má nedostatky zejména na cestě ke konverzi. Dali jsme na toto téma řeč a opravdu trefil hřebíček na hlavičku.
 
Pro nás byla spolupráce jednoznačným přínosem a těšíme se na další věci.


chat bubble

Iva Tutokyová www.shop.strevice.cz
+420 731 156 701

Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Díky konzultacím a analýzám jsme dospěli k zásadním rozhodnutím, které ovlivnily naše další podnikání na internetu. Odbornost, serióznost, vstřícnost a zároveň lidskost — tak by se dal charakterizovat přístup pana Hyráka ke spolupráci.
 
Jeho služby můžeme jen doporučit. Spolupráce s panem Hyrákem byla pro nás jednoznačně přínosná.


chat bubble

Viktoriia Kryvko www.gentleman-fb.cz
+420 777 442 542

Dostala jsem dobré stručné doporučení zdarma. Pan Zbyněk Hyrák rád odpovídá na kladené otázky. Děkuji!


chat bubble

Martin Dobrovolný www.bora-digestore.cz
+420 737 242 670

Děkujeme Zbyňkovi Hyrákovi za odborné rady a konzultace, které se staly velkým přínosem pro naše nové webové stránky.
 
Rozhodně můžeme doporučit a budeme rádi nadále spolupracovat.


chat bubble

Veronika Balson +420 777 808 722

Zbyňka doporučuji. Je zkušený a vstřícný vše dobře vysvětlit. Je to navíc fajn člověk.


chat bubble

Tomáš Harašin www.hadice-prumyslove.cz
+420 736 439 436

S panem Hyrákem jsem velmi spokojen. Nastavil mi nástroj Google Analytics tak, že je konečně možné se orientovat, kam zacílit marketing. Doporučuji.


chat bubble

Maroš Blahovec www.etaktik.cz
+420 775 110 889

Pan Hyrák má velký přehled v problematice internetového marketingu a schopnost vysvětlit to na konkrétních a snadno pochopitelných příkladech.
Oceňuji profesionální přístup a maximální spolehlivost.


chat bubble

Vít Skála www.ptl.cz
+420 603 584 550

Pana Hyráka jsme opakovaně využili jako lektora na našich seminářích o internetovém marketingu. Domluva byla vždy bezproblémová, přijel vždy včas a připraven.
 
Na dotazy účastníků dokáže velmi srozumitelně odpovídat. Je vidět, že problematice rozumí a má hodně zkušeností.


chat bubble

Maria Kendrová www.popolka.cz
+420 792 239 123

Pan Hyrák je velmi zodpovědný a svědomitý odborník, který nám zásadně pomohl při nastavování našich marketingových nástrojů. Rychlé odpovídání na otázky a řešení problémů, vstřícný a lidský přístup, odbornost a trpělivost.
 
Pro náš obchod je spolupráce s ním určitě přínosem. Doporučuji a těším se na další spolupráci s ním!


chat bubble

Zdeněk Kašparec www.pramos.cz
+420 777 811 451

S prací pana Hyráka jsme velmi spokojeni a můžeme jej doporučit.
 
Oceňujeme velmi kvalitní a profesionální přístup k nastavování správného měření výkonnosti webu prostřednictvím Google Analytics.


chat bubble

Radek Malý www.barlinek.cz
+420 739 693 374

Pokud hledáte profesionální přístup pro analýzu a správu Vašich PPC kampaní, jste u pana Hyráka na správném místě. Jeho odborné znalosti a práce nám umožnila založit profesionální kampaň v Google AdWords a připravit tak pro naše klienty relevantní reklamy.
 
Za nás můžu spolupráci s ním jen doporučit.


chat bubble

Ramon Mutyaba www.standardcloud.cz
+420 732 550 035

Na Zbyňka se pravidelně obracím s dotazy na webovou analytiku a PPC reklamu, když potřebuji radu skutečného profesionála. Proto jsem ho jako organizátor GBG pozval, aby přednášel pro naše členy v Brně. Školení bylo sice Google Analytics pro začátečníky, přesto na vysoké úrovni lektora. A od začátečnických informací jsme se hravě přesunuli k odbornějším tématům, které zajímala účastníky. Snadno se na tuto vlnu přeladil a odpovídal na všestranné dotazy.
 
Od nejdůležitějších metrik přes tabulky, grafy, výpočty konverzí. Vše názorně ve slidech s komentářem nebo přímo v rozhraní Google Analytics. Mě především zaujalo téma nejčastějších chyb interpretačních metrikách, kde jsem si dost věcí ujasnil. Ohlasy na toto školení byly vynikající a účastníci mají zájem i o další školení, na které se moc těším jak já, tak členové GBG Brno, kteří si o něj v dotazníku sami řekli.
 
Pokud chcete skutečně rozumět tomu, proč lidé k vám na web nebo e-shop chodí, co je tam zajímá, proč něco kupují a něco ne. Či naopak proč z některých stránek okamžitě odcházejí. Školení Zbyňka Hyráka mohu jen doporučit. Pokud na to nemáte čas, hlavu, nebo vás ta Analytika nebaví, proto pečlivě vybíráte externího Analytika, tak jako expert z oboru ICT mohu jeho služby skutečně doporučit. Svoji práci vždy odvádí na 110%.
 
Ještě bych rád doplnil, že se velmi často setkávám s tím, že je Analytika u webu více než podceňovaná. Přitom je to stejně důležitá jako PPC, SEO, Copywriting, Sociální sítě a další disciplíny webového marketingu. Při správném propojení a pochopení těchto mocných nástrojů dává majiteli webu ucelený přehled, co se ve výše zmíněných disciplínách děje, co přináší zisk a naopak kde vyhazuje peníze komínem. Bez ní jsou investice do reklamy na webu, velmi často zbytečně vyhozené peníze.


chat bubble

Eugen Protopapas www.sconto.cz
+420 730 169 870

Pan Zbyněk Hyrák nám přišel poskytnout konzultaci ohledně Google Analytics. Srší z něj zájem a nadšení oborem, jeho nadšení je nakažlivé. Za mě profesionál a inteligentní člověk, který ví, co dělá.


chat bubble

Hana Bezděkovská www.satydruzicky.cz
+420 731 950 826

Spolupráce s panem Hyrákem byla pro nás přínosná. Ze získaných dat můžeme nyní lépe analyzovat naše výsledky a lépe se rozhodovat, kam do online marketingu investovat a kam nikoliv.
 
Jsme začínající malý eshop, pro který pan Hyrák sestavil unikátní nabídku, šitou nám na míru. Vždy bylo možné ho kontaktovat, komunikace byla profesionální a promptní. Co se týče interpretace dat, vždy dokázal vše vysvětlit i nám „online začátečníkům“.
 
Spolupráci mohu tedy doporučit i za začínající eshopy.


chat bubble

Ondřej Urgošík www.sweetplanet.cz
+420 721 464 620

Zbyňka jsem původně oslovil s realizací PPC kampaní pro můj nový e-shop. Během realizace neustále komunikoval jak přes e-mail, Facebook, tak klidně i přes telefon, když bylo potřeba.
Ačkoliv jsem si „objednal“ jen PPC, Zbyněk ochotně pomohl i v ostatních oborech a dal mi cenné rady k marketingu, které přesahovaly původně domluvené služby a moc mi pomohly.
 
Díky Zbyňku, těším se na další spolupráci.


chat bubble

Vojtěch Pszczólka www.mydva.cz
+420 777 768 860

Konzultace s panem Hyrákem nám přinesla několik užitečných postřehů co zlepšit na webových stránkách a hlavně v elektronickém marketingu. Webovou analytiku jsme sice nevyužili, ale díky konzultaci jsme se pustili do jiných marketingových kanálů a nápady pana Hyráka využíváme každý den.


chat bubble

Marek Valerián www.rpjservice.cz
+420 603 155 405

Panu Hyrákovi děkujeme za skvěle odvedenou práci! Nastavení PPC kampaní a nástroje Google Analytics proběhlo na profesionální úrovni. Jednalo se o kampaně ve slovenském jazyce, což překladem mírně komplikovalo práci, ale pan Hyrák vše vyřešil rychle a odborně.
 
Doporučujeme! Výsledky práce pana Hyráka nám významně zvýšily počet potencionálních zákazníků.


chat bubble

Jarda Majer www.sterba-kola.cz
+420 776 221 057

S panem Hyrákem se velmi dobře spolupracuje, má dobré analytické myšlení a mnohdy přispěje dobrou úvahou nad daným problémem.
Jakmile se domluvíte odvede práci na 100 % v krátkém časovém termínu.


chat bubble

Petr Vlasák www.levnekoberce.eu
+420 602 210 784

Pan Zbyněk Hyrák pro nás provedl nastavení nástroje Google Analytics a posléze i obecnou analýzu dat našeho e-shopu.
Jeho práce nám přinesla spoustu podnětů pro vylepšení obchodu a následně i vylepšení konverzního poměru. Se spoluprací počítáme i do budoucna.


chat bubble

Karolína Lokšíková www.optimal-design.cz
+420 773 630 035

Rychlé jednání, průhledná pravidla spolupráce ujasněná předem, pochopitelná vysvětlení odborných pojmů a systémů i laikům.


chat bubble

Hana Lacyková www.eKoutky.cz 
+420 732 450 526

Spolupráce s panem Zbyňkem Hyrákem mi stojí za každou vynaloženou korunu! Velice oceňuji jeho lidský přístup a jsem mu vděčná za to, že mi vyšel v pracovní záležitosti vstříc tak, jak by to udělal asi jen váš nejlepší kamarád. Cítila jsem opravdový zájem mi pomoci. Dokonale mi vysvětlil všechna nastavení a v rámci bezplatné konzultace doporučil několik zásadních změn a prvků, které významně ovlivnily návštěvnost a oblíbenost mého portálu.
 
Líbí se mi, jak dokáže s čísly pracovat. Zábavným a přitom velice profesionálním způsobem umí vysvětlit, co ze statistik vyčte. Díky tomu, že své práci opravdu rozumí a je vidět, že ho velmi baví, má pohotové návrhy, jak s údaji pracovat ve váš prospěch. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro spolupráci právě s panem Hyrákem a těším se na její pokračování.


chat bubble

Ing. Jiří Zezulák www.alianceprorozvoj.cz
+420 608 888 594

Na základě dlouhodobé spolupráce mohu pana Hyráka doporučit. Oblast internetového marketingu dokonale nejen ovládá, ale kreativně uplatňuje v praxi.
 
Velmi pozitivní zkušenosti mám ze seminářů, kdy tuto problematiku dokáže srozumitelně, logicky a poutavě objasnit i amatérům.


chat bubble

Adéla Holická www.kravatak.cz 
+420 608 968 998

Spolupráci s panem Hyrákem můžeme doporučit, je profesionální, rychlá, korektní a účinná. Moc děkujeme a těšíme se na pokračování, naše práce se zrychlila a hlavně je efektivnější.


chat bubble

Petr Košťál www.coffeesource.eu 
+420 604 980 621

Vřele doporučuji pana Hyráka. Vše mi dopodrobna vysvětlil, reagoval rychle a s výsledkem jeho práce jsem velmi spokojen. Je to poprvé, kdy mi někdo skutečně nastavil Google AdWords kampaň tak, aby doopravdy fungovala.


chat bubble

Lukáš Kučera www.brandproduct.cz
+420 604 653 413

Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Od úvodních doporučení až po následnou realizaci a vyhodnocování kampaní. Ještě jednou děkuji.


chat bubble

Michal Růža www.posvit.si 
+420 603 469 859

Pana Hyráka mohu s čistým svědomím doporučit všem. Za dobu našeho působení se mi zde vystřídalo nespočet „odborníků“, kteří všichni tvrdili, jak tomu rozumí a co dokáží.
 
Teprve u pana Hyráka jsem pochopil, jak SEO a marketing opravdu fungují, jak optimalizovat výdaje do internetového marketingu, propagace a přitom získat maximum s dlouhodobým efektem, a hlavně, jak mít vše pod kontrolou.
 
Díky jeho příkladnému přístupu a komunikaci jsem také i jako laik pochopil alespoň základy SEO a jak celý proces funguje. Velice také oceňuji jeho preciznost, co se domluví, to do puntíku sedí a je na to spoleh. Což už se dnes prakticky nevidí.


chat bubble

Tomáš Bokros www.klimavex.cz 
+420 777 997 280

Spolupráci s panem Hyrákem osobně doporučuji. Jeho profesionální přístup a dokonalá znalost oboru mě přesvědčila, že outsourcing jeho služeb je skvělá volba. Ve spolupráci s ním hodlám pokračovat i do budoucna.


chat bubble

Monika Plačková +420 777 604 826

Péči a služby paní Mandíkové jsem využila mnohokrát, naposled s nastavením Google Analytics a SEO. Vše vždy ochotně a přehledně (i na dálku) vysvětlí, což mi maximálně vyhovuje. Děkuji!


chat bubble

Rudolf Pospíšil www.kralovstvi-zeleznic.cz

S paní Alenou Mandíkovou máme velice dobré zkušenosti v rámci spolupráce při přípravě nových pracovních listů vzdělávacího programu stálé expozice Království železnic pro školní exkurze. Oceňujeme především její samostatnou práci a aktivní hledání neotřelých, avšak v praxi dobře využitelných postupů.


chat bubble

Petr Seidl www.OptikDoDomu.cz 
+420 602 742 475

Velmi dobře a profesionálně odvedená práce v oblasti nastavení webové analytiky a PPC kampaní, včetně konzultací a doporučení. Profesionální a důvěryhodný přístup. Rozhodně doporučuji.


chat bubble

Miroslav Jurikovič www.idalekohledy.cz
 +421 908 587 052

Pan Hyrák pro náš obchod profesionálně nastavil nástroj Google Analytics dle dohody. Veškerá práce byla udělána včas. S maximální ochotou a otevřeností přistupoval ke konzultacím, které jsme spolu vedli. Profesionální práce, bez jakýchkoliv negativ, mohu doporučit.


chat bubble

Vlastimil Král www.rex-reklama.cz 
 +420 603 443 841

Pana Hyráka jsme oslovili s požadavkem na analýzu hledanosti slov a slovních frází. Analýza byla zpracována vysoce profesionálně. Po její aplikaci očekáváme nárůst přístupů na naše stránky a také vyšší počet objednávek.
 
Navíc jsme omylem dvakrát zaslali platbu za jeho služby. Na tuto skutečnost jsme byli okamžitě upozorněni a peníze nám byly obratem vráceny. Služby pana Hyráka mohu jedině doporučit.


chat bubble

Petr Veverka www.knk.cz 
+420 602 124 795

Děkuji panu Hyrákovi za výbornou spolupráci při redesignu našeho webu. Jeho hodnocení návrhů, postřehy a připomínky nám pomohly vyvarovat se spousty zbytečných chyb, snižující použitelnost stránek a přehlednost pro uživatele.
 
V souvislosti s neustálým vývojem internetu plánujeme další rozvoj a bude-li to možné, rádi služby pana Hyráka opět využijeme.


chat bubble

Ing. Romana Keglerová www.khkzk.cz 
+420 573 776 001

Děkuji Zbyňkovi za skvělou spolupráci, kterou již několik let úspěšně rozvíjíme. Jeho zkušenosti, odbornost, cenné rady a schopnost předání informací i laikovi využíváme nejen sami, ale hlavně naše členské firmy.
 
Oceňuji také jeho vstřícný přístup k pomoci začínajícím podnikatelkám, které mnohdy o internetovém marketingu slyší poprvé. Zpětná reakce od nich i od firem, které semináře absolvují, je vždy velmi kladná. Pana Hyráka určitě vřele doporučuji, jedná se o odborníka, kterého si velmi vážíme.


chat bubble

Radek Zavřel www.awashop.cz 
+420 605 205 800

Se spoluprací jsem velmi spokojen, jednalo se hlavně o nastavení Google Analytics a měřících kódů pro náš eshop, konzultace při realizaci nového eshopu a nastavení a úpravy stávajícího eshopu.


chat bubble

Michaela Chourová www.tvujklenot.cz 
 +420 776 071 170

Tímto bych chtěla doporučit pana Hyráka jako odborníka přes on-line marketing, který rozumí tomu, co dělá. Je vidět jeho zapálení pro danou věc a problém klienta. Problém klienta přemění v jednoduché a levné řešení, které vyhovuje všem.
 
Rychlost, spolehlivost, termín a osobní přístup ke klientovi je u něj vždy na prvním místě, což se v dnešní době moc nevidí. Rady a tipy ohledně marketingu k nezaplacení a napojení e-shopu na Google Analytics velice užitečné (data, bez kterých se dnes již neobejdu).
 
Prostě a jednoduše, když nevíš, volej odborníka Hyráka a neuděláš chybu! Jen a jen doporučuji!!!


chat bubble

Ivana Čatajská www.nuspring.cz 
 +420 773 868 732

Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme již od konce roku 2014 a jsme velmi spokojení. Oslovili jsme ho na spolupráci v oblasti PPC kampaní (Google AdWords, Sklik) a nastavoval nám i nový účet Google Analytics.
 
Všechno perfektně funguje. Promptně reaguje na všechny požadavky a dotazy, vždy ochotně poradí, vysvětlí a snaží se najít vhodné řešení. Co se týče timingu, výsledky své práce odevzdává vždy včas a ve vysoké kvalitě. Spolupráci s ním vřele doporučujeme, je to profík ve svém oboru. Děkujeme!


chat bubble

Renáta Sadílková www.legalcompany.cz 
 +420 731 444 406

Se službami pana Hyráka, tedy nastavením „Google AdWords“, jsme naprosto spokojeni a můžeme jej jedině doporučit. Celkový přístup bychom hodnotili jako vysoce nadstandardní, kdy za vypíchnutí by stála komunikace a časový harmonogram.
 
Pakliže měla být poskytnuta součinnost ze strany naší společnosti, pan Hyrák se velice taktním způsobem připomněl, zpětnou vazbu podával téměř okamžitě a co oceňujeme opravdu nejvíce, veškeré termíny byly (a někdy dokonce i s předstihem) plněny.
 
Samotný obsah služeb byl pro reklamní kampaň společnosti velice přínosný, za nás tedy velké ANO a určitě budeme i dále spolupracovat.


chat bubble

Jan Sysel www.systra.cz 
 +420 777 551 847

Pan Hyrák je skutečně odborník na výkonnostní marketing. Neaplikuje nějaká obecná schémata, ale věnuje se přímo na míru konkrétnímu webu. Pár konzultačních hodin určitě stojí za to – váš web bude o 300 % lepší.


chat bubble

Martina Kračmerová www.fresco-travel.cz 
 +420 604 229 811

Pan Zbyněk Hyrák provedl velmi komplikované nastavení Google Analytics našeho webu. Oceňuji skutečně profesionální přístup, ochotu a zájem problémy a požadavky rychle řešit. Spolupracujeme již od roku 2012. Doporučuji pana Hyráka jako opravdového profesionála v oboru.


chat bubble

MUDr. Ivan Justan Ph.D. www.justan.cz 
 +420 777 136 908

Několik let se snažím „dělat“ marketing pro svoji kliniku. Během této doby jsem vystřídal několik zavedených firmiček i několik renomovaných firem. Vždy mi v jejich přístupu něco chybělo. Pracovaly totiž standardně. Držely se zavedených schémat – SEO se dělá takto, web vypadá takto, teď se musí udělat toto…
 
Nepracovaly pro vás. Pracovaly pro sebe. Tento pocit u Zbyňka Hyráka mít nebudete. On pracuje pro vás. A vy ten rozdíl poznáte.


chat bubble

Mgr. Hana Hetzler www.medicalpoint.cz 
 +420 603 761 503

Dlouholetá praxe v zahraničí mne naučila, že úspěšné společnosti provozují efektivní marketing. Po svém návratu do České republiky jsem byla překvapena velkým množstvím subjektů nabízejících „marketingové služby a poradenství“. Zjistila jsem, že mnohé pracují amatérsky, jiné „poloprofesionálně“ a další své služby předražují.
 
U pana Hyráka jsem našla přesně to, co jsem znala a očekávala – profesionalitu, efektivitu a zodpovědnost za svou práci. Správně vložené finance do marketingu jsou rozhodujícím determinantem úspěchu každé společnosti. Proto vám doporučuji využít právě služeb pana Zbyňka Hyráka.


chat bubble

Pavel Machek www.almara-shop.cz 
 +420 281 868 916

Doporučuji pana Hyráka – poskytl nám zajímavé a užitečné tipy na zkvalitnění webových stránek našich e-shopů, díky tomu se naše stránky dostaly nahoru ve vyhledávačích a máme více zákazníků; poradil nám, jak využívat lépe sociální sítě. Spolupracujeme necelý rok.


chat bubble

Petr Čáslava www.fontana.cz 
 +420 608 220 601

Objednávky animací pro web www.fontana.cz. Konzultace SEO. Vše v termínu a za dobrou cenu. Doporučujeme!


chat bubble

Jiří Kühtreiber www.cogimax.cz 
 +420 724 546 064

Děkuji panu Hyrákovi za spolupráci. Je to člověk, který dané problematice opravdu rozumí a dokáže poradit. Výsledek potom stojí za to.


chat bubble

Lukáš Popelka www.restaurace-ubytovani.cz 
+420 608 631 198

Panu Zbyňku Hyrákovi bych chtěl především poděkovat za výbornou spolupráci při vytváření našich webových stránek a za velmi přínosné marketingové rady a tipy pro podnikání na internetu. Proto bych rád pana Hyráka doporučil pro jeho profesionální přístup a vstřícnost. Kvalita, vstřícnost a originalita jsou pro Zbyňka naprostou samozřejmostí.


chat bubble

Radka Vosáhlo www.profiposudky.cz 
+420 604 100 703

Tímto bych chtěla poděkovat panu Zbyňku Hyrákovi za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v realizaci mé nové webové stránky. Ráda bych pana Hyráka doporučila, protože je to profesionál ve svém oboru, ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Copyright 2022 © Optimalizovaný-Web.cz