logo
Google Analytics 4

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Obsahová strategie webu

Optimalizovaný-Web.cz / Služby / Obsahová strategie webu

Obsahová strategie webu vám může přivést stovky nových klientů

Kvalitní webové stránky netvoří jen krásný design a to, zda jsou uživatelsky přijemné a dokáží návštěvníky přivést ke konverzi. Hlavním klíčem k zákazníků jsou texty. Právě ty oslovují zákazníka, lákají ho na produkty, laškují s ním a vedou ho pomalými krůčky k objednávce. Nevěříte?

Texty jsou vizitkou společnosti - jak se chcete prezentovat právě vy?

Textový obsah je srdcem webu. Pokud texty budou strohé, neodpovídající skutečnosti nebo nezajímavé, nikdo je číst nebude! Proč by měli vaši návštěvníci ztrácet svůj drahocenný čas plitkými řečmi, které je nezajímají? Proč se mají zdlouhavě pročítat texty, které jim nepřináší žádné nové informace? Proč by si měli číst nudné formální informace, které slyšíme pořád dokolečka ze všech stran?

Nic nedokáže návštěvníky odradit tak, jako špatný textový obsah. Vůbec nejhrůznější vizitkou firmy jsou pak gramatické chyby, které jsou častým problémem webových stránek. Dávají jim nedůvěryhodnou tvář, kterou určitě nechcete svým potencionálním zákazníkům nastavovat.

Kvalitní textový obsah vám přivede nové zákazníky

Kvalitní informace jsou nejvíce cenněným zbožím. Internetové stránky ale mnohdy až informacemi přetékají. Nejde jen o to, je svým návštěvníkům sdělit a hezky jim je naservírovat v co největších porcích. Když přišli, tak jim to osolíme a přidáme i trochu pepře. 

Ne, takhle to nefunguje. Musíte si umět se svými návštěvníky hrát. Lákat je na atraktivní produkty, skrze texty s nimi komunikovat. Hezky je pomalými krůčky dovést tam, kam chcete - k objednávce zboží. Texty by měly být nejen faktické, originální, zajímavé, ale i sexy!

Jak na kvalitní textový obsah?

Většinu našich klientů psaní nebaví, nemají k tomu vlohy a už vůbec ne čas. My se jim ani nedivíme. Každý máte svých starostí a povinností dost. Přenechte raději textový obsah vašich webových stránek na nás! Naše profesionální copywriterka psaní miluje a práce s texty jsou pro ni zábavou.

My k tomu přidáme špetku webové analytiky, prověříme metriky, čísla a data o vašich stránkách. Získáte tak skutečně hodnotný obsah, který uživatelé nejen čtou, ale dokonce se na váš web budou rádi vracet a konvertovat. Kvalitní obsah musí být efektivně podán. Je potřeba se zamyslet nad skutečnou přidanou hodnotou a konverzemi. Zda-li obsah prodává a nebo jen baví.

Optimalizujeme váš web na základě skutečných potřeb zákazníků. Zjistíme, podle jakých klíčových slov vás nejčasteji vyhledávají a zařadíme je do zcela nových, atraktivních textů. Poskytneme vám celkovou obsahovou strategii webu.

Navrhneme vám strukturu obsahu, menu, texty na tlačítka, na reklamní bannery, description popisky a mnohé další. Vše důkladně změříme, zkontrolujeme v Google Analytics a zjistíme, zda obsah bude konverzní.

SEO od nás ale nečekejte. To je zaměřeno na roboty, ale nám jde především o vaše potencionální zákazníky! Nechceme je odradit, ale získat!

Cenová nabídka

Můžete využít naše konzultační služby v osobní formě v ceně 2.000 Kč bez DPH/hodinu a nebo v neosobní formě (e-mailem, elektronicky, telefonicky, Skype, Hangouts, apod.) za 1.500 Kč bez DPH/hodinu. Konzultujeme často v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti.

Copywriting a obsahovou strategii webu vytvoříme individuálně na základě vašich potřeb. Poté vám připravíme individuální kalkulaci vzhedem k rozsahu práce, kterou budeme připravovat.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

8 důvodů proč konzultovat právě s námi:

  • Patříme mezi Google Partners.
  • Jsme držiteli Sklik.cz ověření a Zboží.cz ověření.
  • Oba jsme na volné noze, nejsme agentura.
  • Jednáme a konzultujeme každý za sebe.
  • Jsme transparentní.
  • Vše měříme a vyhodnocujeme.
  • Dáváme doporučení na základě „tvrdých dat“.
  • Můžete nám kdykoliv zavolat s vašim dotazem.

Certifikace Google Analytics

Certifikace Google AdWords

Sklik.cz ověření

Zboží.cz ověření

Chcete odebírat novinky?

Přihlášením k newsletteru souhlasím s obchodními podmínkami.
Výše poskytnuté údaje budou zpracovány dle Zásad zpracování osobních údajů.

Copyright 2023 © Optimalizovaný-Web.cz