logo
Google Analytics

Zaměřte se na výkon a neinvestujte zbytečně!

Oslovte zákazníky, které dovedete k úspěšným konverzím.

Chci 30 minut konzultovat online zdarma

Školení

Optimalizovaný-Web.cz / Školení

Chcete ušetřit desetitisíce korun za neefektivní reklamy a marketing? Máte už dost toho, jak vám každý den neznámé firmy s puncem kvality nabízí online marketing? Rádi byste řekli všem SEO specialistům konečně jasné a zřetelné „NE“? Dokažte jim, že vám prodávají „vzdušné zámky“ za pomoci základních metrik, které si osvojí každý!

Přijďte na školení nástroje webové analytiky — Google Analytics a mějte výkonnostní marketing ve svých rukou! Nenechte se už ovládat marketéry s jejich sladkými slůvky, ale zjistěte to, co skutečně funguje! Naučíte se ty nejmodernější pokročilé triky a techniky.

Nechte se okouzlit světem webové analytiky a výkonnostního marketingu, který je podložen na skutečných a reálných datech. Naučte se poznávat špatné reklamní kampaně a vypněte je v pravou chvíli! Odhalte marketing, který vám skutečně funguje a objevte možnosti, jak ještě zvýšit jeho výkonnost!

Zaměřte se na analytický a sofistikovaný marketing s využitím často opomíjených, přesto nesmírně důležitých metrik v Google Analytics.

Města, ve kterých školím toto téma: Praha, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí


Rádi si online marketing řídíte sami? Naučili jste se už základní dovednosti s analytickým nástrojem Google Analytics? Myslíte si, že vám vaše znalosti stačí? Nebo byste chtěli umět více? Chcete se naučit vzájemně kombinovat metriky a objevovat neuvěřitelně zajímavá data? Poznejte nové obzory webové analytiky a naučte se data správně interpretovat!

Proč se spokojit jen s omezenými znalostmi. Na tomto semináři se naučíte využívat nejrůznější pokročilé přehledy, metriky a dimenze v Google Analytics. Ovládněte nejnovější trendy a zjistěte o svých zákaznících daleko více informací, než jste měli dosud k dispozici. Vylepšete své obchodní strategie a buďte v podnikání o krok na před.

Města, ve kterých školím toto téma: Praha, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí


Chcete začít podnikat? Sníte o založení velké a expandující firmy, nebo malé, útulné rodinné firmičky? Proč byste měli jen snít! Realizujte svá přání a pusťte se s námi do světa podnikání. Na semináři se naučíte nejen základním principům v podnikání, ale zorientujete se i v základech marketingu.

Dozvíte se, jak odhalit skryté příležitosti na trhu. A osvojíte si principy obchodních jednání. Čekají na vás praktické rady. Učebnicové poučky ze školy nechejte raději ležet doma. Prozradíme vám to, co si v knihách nepřečtete. Povíme vám neotřelé tipy a rady z našich osobních zkušeností.

Města, ve kterých školím toto téma: Praha, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí

Copyright 2022 © Optimalizovaný-Web.cz